Idealnym sposobem na zewnętrzne przedłużenie domu jest wykonanie tarasu drewnianego. Nie dość, że prezentuje się on elegancko, to jeszcze doskonale komponuje się z zielenią ogrodu. Dzięki niemu Twój dom zyska nowy, niepowtarzalny charakter! Teraz zapewne nasuwa się każdemu pytanie – jak zbudować trwały taras koło domu? Tego dowiesz się, czytając artykuł. Zapraszamy do lektury!

Z czego wykonać trwały taras koło domu?

Jeśli zależy Ci na tym, aby taras koło Twojego domu odznaczał się takimi cechami jak trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność – warto użyć do jego wykonania takiego materiału jak: deski tarasowe. Dostaniesz je w sklepie Scanwood. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że tworzywo będzie najwyższej jakości! Możesz u nas kupić deski tarasowe ryflowane obustronnie. Jeśli interesuje Cię przykładowo, jaki jest skład drewna Scanwood, skontaktuj się z nami. Specjalista z Scanwood fachowo objaśni Ci każdą kwestię. 

Jak zbudować taras? Porady i wskazówki 

Pierwszym krokiem jest sporządzenie zarysu tarasu. Warto wspomnieć o tym, że masz dwie możliwości. Możesz ustawić deski w poprzek lub wzdłuż elewacji. Bardzo ważnym etapem jest przygotowanie podłoża. Musi być ono:

  • odpowiednio utwardzone,
  • całkowicie proste.
Inne artykuły:  Osłona na balkon – dlaczego warto?

Następnie trzeba wykonać stelaż tarasu. Cenną informacją będzie dla Ciebie to, że legary drewniane układa się pod kątem 90 stopni do zakładanych desek. Legary drewniane rozmieszcza się co 60-80 cm. Końcowym etapem, który jest równie istotny, jak pozostałe jest zabezpieczenie boków tarasu.

Deski tarasowe z sosny impregnowanej. Dlaczego warto je wykorzystać do budowy tarasu?

Deska tarasowa z sosny impregnowanej ma szereg zalet, dlatego też jest idealnym materiałem do wykonania trwałego i pięknego tarasu. Wyróżnia się on odpornością na czynniki atmosferyczne. Ponadto również charakteryzuje się dużą tolerancją na niskie temperatury. Przekonaj się sam o cudownych właściwościach deski tarasowej z sosny impregnowanej. Sprawdź naszą ofertę już teraz→ https://www.scanwood.com.pl/oferta/deska-tarasowa/.

Scanwood. Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Drewno, które masz możliwość kupić u nas jest wysoce estetyczne, a przede wszystkim jakościowe. Jeśli nie wiesz, na jaki produkty się zdecydować – z przyjemnością Ci doradzimy w wyborze! Tak, żebyśmy był w pełni zadowolony z zakupu. Warto wybrać Scanwood, chociażby też dlatego, że do każdego zamówienia podchodzimy niezwykle profesjonalnie. Sprawdź naszą ofertę! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.