Marka Faneco jest dobrze znana projektantom wnętrz i instalatorom urządzeń sanitarnych w publicznych toaletach. Firma ta od lat zapewnia produkty najwyższej jakości oraz różnorodny asortyment, który jest nieoceniony podczas prac wykończeniowych pomieszczeń sanitarnych. Faneco łączy w sobie innowacyjną myśl technologiczną, dbałość o detale oraz doskonałą obsługę klienta, także w zakresie serwisowania.

Po instalacje Faneco sięgają klienci z przeróżnych sektorów gospodarczych. Urządzenia tej marki znajdziemy w toaletach stadionów, lotnisk czy dworców kolejowych, a także w centrach handlowych, restauracjach czy w hotelach. Coraz częściej po armaturę i akcesoria Faneco sięgają także firmy, które zajmują się remontem placówek medycznych, szkół oraz instytucji kultury. Mimo nieustającego rozwoju marki firma nie pozostaje obojętna na losy planety. W ramach swoich struktur wdrożyła wewnętrzne procedury, mające na celu eliminację nadmiernego drukowania oraz zużywania energii elektrycznej. Wybierając produkty marki Faneco, możemy być pewni, że posłużą nam one bezawaryjnie przez wiele lat – nawet w tak często uczęszczanych miejscach, jak toalety w galeriach handlowych.

Jednym z topowych produktów marki są suszarki do rąk Faneco oraz dozowniki do mydła Faneco. Warto jednak zwrócić uwagę także na przewijaki dla niemowląt, wyposażenie toalet dla osób niepełnosprawnych czy wandaloodporne elementy sanitariatów ze stali szlachetnej. W związku z tym, że wspomniane przedsiębiorstwo zapewnia nam tak szeroki zakres produktów, możemy być pewni, że cały asortyment niezbędny do zrealizowania inwestycji będziemy mogli zakupić od jednego producenta. Rozwiązanie to znacznie ułatwi późniejsze serwisowanie, a cały projekt będzie wyglądał w sposób przemyślany i spójny. Faneco oferuje również specjalne linie produktowe dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wyrafinowanych odbiorców.

Inne artykuły:  Fototapeta na ścianie w sypialni - dlaczego warto?

Jeśli poszukujemy dostawcy urządzeń i akcesoriów Faneco, doskonałym wyborem będzie sklep internetowy meteomarket.pl. Firma ta od kilkunastu lat prężnie rozwija się na polskim rynku, zapewniając asortyment instalacyjno-budowlany różnego rodzaju. Mateomarket.pl od lat współpracuje z największymi i najlepszymi producentami i hurtowniami w całej Europie. To właśnie dzięki temu sklep ten oferuje nam produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, m.in. właśnie od Faneco. Dozowniki do mydła, podajniki ręczników papierowych czy suszarki do rąk to zaledwie fragment asortymentu, który znajdziemy w tym sklepie.