Site icon Wszystko do budowy domu – Portal Budowlany

Jak zbudować trwały taras koło domu?

Idealnym sposobem na zewnętrzne przedłużenie domu jest wykonanie tarasu drewnianego. Nie dość, że prezentuje się on elegancko, to jeszcze doskonale komponuje się z zielenią ogrodu. Dzięki niemu Twój dom zyska nowy, niepowtarzalny charakter! Teraz zapewne nasuwa się każdemu pytanie – jak zbudować trwały taras koło domu? Tego dowiesz się, czytając artykuł. Zapraszamy do lektury!

Z czego wykonać trwały taras koło domu?

Jeśli zależy Ci na tym, aby taras koło Twojego domu odznaczał się takimi cechami jak trwałość, bezpieczeństwo i funkcjonalność – warto użyć do jego wykonania takiego materiału jak: deski tarasowe. Dostaniesz je w sklepie Scanwood. Wybierając naszą firmę, zyskujesz pewność, że tworzywo będzie najwyższej jakości! Możesz u nas kupić deski tarasowe ryflowane obustronnie. Jeśli interesuje Cię przykładowo, jaki jest skład drewna Scanwood, skontaktuj się z nami. Specjalista z Scanwood fachowo objaśni Ci każdą kwestię. 

Jak zbudować taras? Porady i wskazówki 

Pierwszym krokiem jest sporządzenie zarysu tarasu. Warto wspomnieć o tym, że masz dwie możliwości. Możesz ustawić deski w poprzek lub wzdłuż elewacji. Bardzo ważnym etapem jest przygotowanie podłoża. Musi być ono:

Następnie trzeba wykonać stelaż tarasu. Cenną informacją będzie dla Ciebie to, że legary drewniane układa się pod kątem 90 stopni do zakładanych desek. Legary drewniane rozmieszcza się co 60-80 cm. Końcowym etapem, który jest równie istotny, jak pozostałe jest zabezpieczenie boków tarasu.

Deski tarasowe z sosny impregnowanej. Dlaczego warto je wykorzystać do budowy tarasu?

Deska tarasowa z sosny impregnowanej ma szereg zalet, dlatego też jest idealnym materiałem do wykonania trwałego i pięknego tarasu. Wyróżnia się on odpornością na czynniki atmosferyczne. Ponadto również charakteryzuje się dużą tolerancją na niskie temperatury. Przekonaj się sam o cudownych właściwościach deski tarasowej z sosny impregnowanej. Sprawdź naszą ofertę już teraz→ https://www.scanwood.com.pl/oferta/deska-tarasowa/.

Scanwood. Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Drewno, które masz możliwość kupić u nas jest wysoce estetyczne, a przede wszystkim jakościowe. Jeśli nie wiesz, na jaki produkty się zdecydować – z przyjemnością Ci doradzimy w wyborze! Tak, żebyśmy był w pełni zadowolony z zakupu. Warto wybrać Scanwood, chociażby też dlatego, że do każdego zamówienia podchodzimy niezwykle profesjonalnie. Sprawdź naszą ofertę! Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Exit mobile version