Wybór właściwego obrusu dla rodzinnego stołu nie jest wcale prostym zadaniem. Niejednokrotnie pojawiają się dylematy, jaki kształt obrusu będzie najlepszy dla stołów o nietypowej budowie blatów, nie tylko okrągłej czy plastikowej. Na szczęście, w sieci znajdziemy wiele miejsc, gdzie bez problemu znaleźć można interesujące i niezwykle oryginalnie zaprojektowane obrusy na wymiar. Do takich miejsc z pewnością zaliczyć możemy unikalny sklep flhfproduction.pl! Sprawdźcie sami, jak łatwo można dopasować obrus do domowych potrzeb!

Jak zamówić obrusy na wymiar?

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić firmową stronę https://flhfproduction.pl/obrusy-na-wymiar/, gdzie czekają najmodniejsze rozwiązania z dziedziny designu użytkowego i dekoracji wnętrz pod kątem urozmaicenia domowych stołów. Odkrycie zupełnie nowych tkanin obrusowych daje szansę na gruntowną odmianę stołu w kuchni czy salonie oraz tam, gdzie zazwyczaj przyjmuje się gości! Dostępne są tkaniny obrusowe o wielkoformatowym formacie, dzięki czemu stworzenie na specjalne zamówienie obrusów na wymiar nie stanowi większego problemu. Warto wiedzieć, że profesjonalnie tworzone obrusy na wymiar po dopasowaniu koloru oraz kształtu na życzenie Klientów, są specjalnie obszywane solidnymi warstwami najlepszych nici krawieckich, aby na długo zachować trwałość, unikalny wygląd i elegancki charakter. Nawet po wielu praniach zachowują nienaganną jakość. dzięki czemu długo cieszą oczy, stanowiąc stały element wyposażenia domowych tekstyliów.

Inne artykuły:  Krzesła w Twoim domu

Dobierz rozmiar obrusu pod okiem specjalistów!

FLHFproduction – Polski producent tekstyliów zaprasza do współpracy osoby prywatne, właścicieli obiektów gastronomicznych, hoteli i stołówek. Nawet najbardziej nietypowe wymiary stołów dadzą się rozszyfrować i dostosować projektowane obrusy do wszelakich oczekiwań! Optymalny rozmiar obrusu każdy Klient wybiera sobie sam, na podstawie wcześniej przeprowadzonych pomiarów oraz porównań. Efektowne tkaniny obrusowe dostosowane są do wymiarów klasycznych lub bardziej rozbudowanych i efektownych. Stoły zatem mogą być nakryte obrusami na długość 1/3, 2/3 czy całej wysokości blatu.

Nie trzeba obawiać się wystrzępionych rogów obrusów oraz niedokładnych obszyć. Za solidne obszycia odpowiada specjalnie opracowany park techniczny, w którym pracują najnowocześniejsze i najbardziej ergonomiczne maszyny do szycia z overlockiem, zapewniającym trwałość ściegu oraz warstwowe zabezpieczenie brzegów tkanin przed rozpruwaniem się przez upływ czasu oraz częste pranie.

Obrusy na wymiar – dopasuj do okazji!

Funkcjonalne obrusy na wymiar dopasować można na każdą okazję. Większość rozwiązań estetycznych powstała po to, by móc stosować je na co dzień. Jednak warto pomyśleć o nowym obrusie zwłaszcza w momencie, kiedy chcemy domowy stół przyozdobić na czas szczególny. Mogą być to m. in. wszelkiego rodzaju święta rodzinne, Gwiazdka lub Wielkanoc, Sylwester, ważne rocznice lub spotkania biznesowe, eventy w gronie zaufanych osób. Wybrany rozmiar obrusu nie dyskwalifikuje go w zastosowaniu przy stołach o mniejszych blatach. Czasami większą powłoką tkaniny możemy pięknie zaakcentować dwa mniejsze, połączone ze sobą stoły. Tutaj zdecydowanie warto postawić na własną kreatywność, ponieważ oprócz standardowej wielkości domowych mebli wielu z nas ma w domach unikalne i zabytkowe odpowiedniki, które śmiało dziś można nazwać właściwie antykami. Im również należy się elegancka oprawa, będąca także ochroną.

Inne artykuły:  Tynki dekoracyjne - dlaczego to dobry wybór do każdego wnętrza?