Dziś trudno wyobrazić sobie życie bez ręczników papierowych. Towarzyszą nam w domu, garażu czy podczas przyjęć w ogrodzie. Są tak samo potrzebne w miejscu zamieszkania, jak i przestrzeni publicznej. Poznaj wielozadaniowość ręczników papierowych w roli i sięgnij po nie w hurtowej ilości, aby nie przepłacać!

Ręczniki papierowe w roli – zalety i rodzaje

Utrzymanie w czystości domu czy miejsc publicznych takich jak sklepy, kawiarnie, restauracje, hotele i galerie handlowe to trudne zadanie. Przede wszystkim dlatego, że każdego dnia miejsca te odwiedza dużo ludzi. Przestrzeń publiczna wymaga więc szczególnej dbałości o porządek i higienę. Z pomocą w tym zadaniu przychodzą ręczniki papierowe w roli. Dzięki temu, że dostępne są w hurtowych ilościach, możliwe jest ich częste użycie. Trudno byłoby sprzątać miejsca publiczne za pomocą ścierek wielokrotnego użytku. Wymagają one prania, a nie zawsze jest to możliwe na bieżąco. Ponadto zdecydowanie higienicznej jest używać ręczników jednorazowych, aby nie roznosić wirusów i bakterii, które mogłyby nie zostać usunięte ze szmatki czy gąbki w procesie prania.

Dużym plusem ręczników papierowych w roli dostępnych w Higiena24.com jest możliwość wyboru wielkości opakowania. Produkt dostępny jest w pojedynczych rolkach pakowanych do kartonu po 6 sztuk czy gotowych zestawach po 6 lub 12 sztuk. Wybór wielkości ręcznika oraz jego ilości powinien być dopasowany do potrzeb miejsca, w którym będzie używany. Jeśli ręcznika zużywa się naprawdę dużo, warto postawić na największe zestawy. Są one najbardziej opłacalne. Korzystając z ręcznika w roli nieco rzadziej, można sięgnąć po mniejsze opakowania.

Inne artykuły:  Kruszenie gruzu, czyli recykling materiałów budowlanych

Z czego wykonane są ręczniki papierowe w roli?

W hurtowni Higiena24 dostępne są ręczniki papierowe w roli wykonane z celulozy, makulatury czy mieszanki obu materiałów. Celuloza sprawia, że produkt jest biały, miękki i nadaje się do kontaktu z żywnością. Rolki wykonane z makulatury są nieco twardsze. W asortymencie hurtowni online znajdują się ręczniki w trzech kolorach: białym, niebieskim i zielonym. Jeśli zależy Ci na dopasowaniu koloru ręcznika do wystroju wnętrza, świetnie trafiłeś!

Ręczniki papierowe w roli nadają się do automatycznych dozowników czy podajników z centralną opcją dozowania. Dzięki nim w przestrzeni publicznej zachowana zostaje większa higiena. Każdy użytkownik otrzymuje właściwą i czystą ilość papieru do wytarcia rąk. Automatyczny dozownik sprawia, że zużycie jednorazowego środka czystości jest ekonomiczne. Wykorzystane zostaje wyłącznie tyle papieru, ile jest akurat potrzebne.

Gdzie kupić ręczniki papierowe w roli hurtowo?

Hurtowy zakup ręczników papierowych w roli możliwy jest w Higiena24.com. To sklep z bogatym asortymentem nie tylko akcesoriów do zachowania higieny w placówkach publicznych czy domu, ale także środków czystości. Pochodzą one od znanych i cenionych marek, które zasłynęły ze skuteczności oferowanych preparatów oraz atrakcyjnej ceny. Odwiedź już dziś Higiena24 i ułatw sobie codzienną pracę, wybierając środki czystości, sprzęt do sprzątania i artykuły higieniczne!