Wybór odpowiednich drzwi do naszego domu czy mieszkania to niełatwa decyzja. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie to mieć wpływ nie tylko na estetykę wnętrza, ale również na jego funkcjonalność. Drzwi powinny się nam podobać, być trwałe, robić dobre wrażenie na przyjmowanych gościach, a przy tym mieścić się w założonym budżecie. Trudne zadanie, prawda? Najlepszym sposobem na jego zrealizowanie, bez nerwów, tracenia czasu i jeżdżenia od jednego miejsca do drugiego, jest wizyta w dobrym salonie drzwi w Katowicach. W naszym artykule znajdziesz kilka kluczowych powodów, dla których warto odwiedzić takie miejsce.

Indywidualne doradztwo

Specjalistyczne salony drzwi zapewniają znacznie wyższy poziom doradztwa w porównaniu z np. marketami budowlanymi. Pracują w nich wykwalifikowani sprzedawcy, często z wieloletnim doświadczeniem, którzy doskonale orientują się w aktualnej ofercie producentów, znają niuanse techniczne i użytkowe, dzięki czemu mogą pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Rozmowa z doradcą salonu pozwoli Ci również zapoznać się z aktualnymi nowościami i trendami panującymi na rynku stolarki.

Szeroka oferta

Salony drzwi najczęściej dysponują o wiele większą ofertą produktów niż np. standardowe sklepy budowlane. W dobrze wyposażonym salonie drzwi w Katowicach znajdziemy drzwi wykonane z różnorodnych materiałów, wykonane w najróżniejszych stylach i wariantach kolorystycznych. To z kolei pozwala bez najmniejszego problemu dopasować takie skrzydła, jakie będą perfekcyjnie korespondować z preferowanym stylem wykończenia wnętrza czy elewacji budynku.

Inne artykuły:  Najmodniejsze plafony sufitowe - Przegląd najlepszych modeli

Nie zapominajmy, że w salonach drzwi dostępne są nie tylko drzwi wewnętrzne, ale też zewnętrzne czy wejściowe. Tym samym odpowiednie skrzydła dla siebie znajdą w nich zarówno właściciele mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Profesjonalny pomiar i montaż

Wielką zaletą profesjonalnych salonów drzwi, którą docenią osoby mające mało czasu i wiedzy technicznej, jest świadczenie usługi profesjonalnego pomiaru otworów (eliminuje to ryzyko zakupu nieodpowiednich drzwi), jak i montażu stolarki.

Skorzystanie z tych usług daje Ci pewność, że drzwi zostaną prawidłowo dobrane i osadzone, nie będą sprawiać żadnych problemów użytkowych, a w razie konieczności regulacji zostanie ona wykonana nieodpłatnie.

W ten sposób można również zaoszczędzić czas na samodzielnym poszukiwaniu fachowców do montażu drzwi, z czym dziś jest naprawdę duży problem. Warto również wspomnieć o tym, że poprawie wykonany montaż, za który odpowiada profesjonalny sprzedawca, daje pewność zachowania fabrycznej gwarancji na zakupione drzwi.

Który salon drzwi w Katowicach warto odwiedzić?

Na pewno zależy Ci na tym, aby w ramach jednej wizyty w salonie załatwić wszystkie sprawy związane z zakupem drzwi – wybrać odpowiednie skrzydła, klamki, ustalić datę montażu itd. To oszczędza mnóstwo czasu i nerwów. Na taką kompleksową obsługę możesz liczyć w rekomendowanym przez nas salonie drzwi w Katowicach – DRZWI INSIDE.

Salon mieści się w galerii HOME CONCEPT, tuż przy głównej trasie łączącej Katowice z Sosnowcem. W jego ofercie znajdziesz nie tylko drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, ale także wejściowe (wewnątrzklatkowe), ogromny wybór klamek, zamków, jak i podłogi drewniane, laminowane czy winylowe, zabudowy ścian i inne elementy wykończenia wnętrz.

Inne artykuły:  Szafa narożna a małe mieszkanie – jak to pogodzić?

Co ważne, salon DRZWI INSIDE zapewnia fachowe doradztwo doświadczonych ekspertów (ponad 20 lat na rynku), którzy rozwiążą wszelkie problemy techniczne i podpowiedzą Ci wybór drzwi najlepiej pasujących do Twojego wnętrza. Oczywiście możesz też skorzystać z usługi fachowego montażu drzwi, co jest bardzo opłacalne i wygodne (oszczędzasz czas oraz aż 15% na różnicy w podatku VAT).

Z pełną ofertą salonu DRZWI INSIDE w Katowicach zapoznasz się na stronie internetowej https://www.drzwi-inside.pl/drzwi-zewnetrzne/.