Choć na rynku wciąż dominują oferty drzwi zewnętrznych drewnianych, coraz większą konkurencją są dla nich produkty z aluminium. Trwałe, znoszące duże obciążenia, wysokie jakościowo i niezwykle estetyczne. Aluminiowe produkty idealnie pasują do budownictwa pasywnego i energooszczędnego, ale dostępność rozmaitych kształtów, kolorów i oklein imitujących naturalne surowce, pozwala na ich dopasowanie do obiektów wznoszonych zgodnie z zasadami budownictwa tradycyjnego. Poznajmy propozycję aluminiowej stolarki drzwiowej, która jest w stanie zaskoczyć trwałością i walorami wizualnymi.

Choć na rynku wciąż dominują oferty drzwi zewnętrznych drewnianych, coraz większą konkurencją są dla nich produkty z aluminium. Trwałe, znoszące duże obciążenia, wysokie jakościowo i niezwykle estetyczne.

Aluminiowe produkty idealnie pasują do budownictwa pasywnego i energooszczędnego, ale dostępność rozmaitych kształtów, kolorów i oklein imitujących naturalne surowce, pozwala na ich dopasowanie do obiektów wznoszonych zgodnie z zasadami budownictwa tradycyjnego.

Poznajmy propozycję aluminiowej stolarki drzwiowej, która jest w stanie zaskoczyć trwałością i walorami wizualnymi.

Funkcjonalne i trwałe

Obecnie tworzone drzwi z aluminium mogą się pochwalić wysoką jakością wykonania. Wyselekcjonowane surowce wraz ze sprawdzonymi procesami produkcji, owocują uzyskaniem drzwi odpornych na odkształcenia i wypaczenia, lekkich oraz cieńszych od tych, które bazują na drewnie bądź stali.

Ograniczenie grubości drzwi wpływa na mniejszą masę. To zaś oznacza łatwiejszy i szybszy montaż. Klienci wydają mniej na tak wykonaną stolarkę drzwiową, niż decydując się na grube, masywne i również wymagające w pielęgnacji drewniane odpowiedniki.

Inne artykuły:  Czym kierować się przy wyborze sprzętu AGD?

Decydując się na taki zakup można być pewnym bezpieczeństwa, ochrony przed ucieczką ciepła oraz świetnej izolacji akustycznej. Redukcję utraty ciepła odczuwamy najbardziej w sezonie grzewczym. Tuż po jego zakończeniu zmagamy się z wysokimi rachunkami, a przecież nie przyszło nam cieszyć się większym komfortem termicznym. Projektując dom lub remontując go bądź mieszkanie, warto rozważyć zakup aluminiowych drzwi zewnętrznych. Domownicy szybko się przekonają, że nie muszą przegrzewać wnętrz i zmagać się ze skutkami ubocznymi takiego działania.

Izolacja akustyczna to kolejny argument za wyborem drzwi z aluminium. Hałasy dobiegające z zewnątrz są najbardziej uciążliwe dla mieszkańców centrów miast; tych, którzy zajmują lokale położone na parterze bądź niskich piętrach. Ochrona przed nadmiernym hałasem jest zatem niezwykle ważna, a produkty z aluminium dają ten komfort.

Gdy w grę wchodzi ten ważny element każdego mieszkania, domu bądź obiektu biurowego, rozważamy jego trwałość. Drzwi zewnętrzne z aluminium są solidne, wyjątkowo trwałe, odporne na odkształcenia, wypaczenia i uszkodzenia. Stanowią zatem doskonałą barierę przed działaniem czynników zewnętrznych, ale i potencjalnych intruzów. Co więcej, nie poddają się działaniu warunków atmosferycznych.

Dopasowanie do architektury

Funkcjonalność i bezpieczeństwo to priorytety, jednak nie bez znaczenia pozostaje estetyka drzwi zewnętrznych. Aluminiowe produkty to szerokie spektrum możliwości – począwszy od indywidualnie dobranych kształtów, wymiarów i łączeń z innymi materiałami, a skończywszy na niemałej palecie kolorystycznej i dostępności rozmaitych oklein.

Surowe, proste i minimalistyczne drzwi aluminiowe uzupełnią obiekt charakteryzujący budownictwo pasywne i energooszczędne. Połączone z przeszkleniami zagwarantują dostęp światła słonecznego do wnętrza, wizualnie zaś będą bliższe klasycznym wykonaniom. Barwne ożywią nowoczesną stylistykę, z okleiną imitującą drewno uzupełnią zaś estetykę tradycyjnych realizacji.

Inne artykuły:  Taśmy samoprzylepne stosowane w celach reklamowych – jakie wyróżniamy?

O tym, jak będą się prezentowały rozmaite konfiguracje, można się przekonać dzięki konfiguratorowi, który jest dostępny pod adresem http://konfigurator.kobbe.pl/konfigurator/pl/.

Co oferuje rynek?

Wśród rynkowych propozycji należy szukać firm oferujących wysokie jakościowo, indywidualne wykonania. Ciekawe opcje konfiguracji wraz z materiałami najwyższej jakości, posiada w swojej ofercie producent KOBBE.

Odbiorcy mogą być pewni, że wybrane w tej firmie drzwi aluminiowe zewnętrzne będą spełniały wszystkie wymogi i normy bezpieczeństwa. Do tego zaskoczą wyjątkowymi walorami wizualnymi i funkcjonalnością, którą docenią najbardziej wymagający użytkownicy.