Odpowiednio dobrane elementy do naszego domu nie tylko przykują uwagę, ale także doskonale podkreślą charakter wnętrza i jego właściciela. Spośród takich dodatków możemy wybrać ciekawą i funkcjonalną klamkę oraz system drzwi przesuwnych.

Klamka do drzwi – jakość i styl

Dobrze dobrana klamka do drzwi znacznie poprawia ich wygląd, o ile zachowamy odpowiednie proporcje obu tych elementów. Zbyt mała lub masywna klamka sprawi, że efekt będzie odwrotny do zamierzonego. Klamka do drzwi codziennie jest intensywnie eksploatowana, dlatego powinna być wykonana z materiału, który sprawi, że bardzo długo będziemy cieszyć się jej funkcjonalnością.

W ofercie sklepu internetowego Bonmario.com znajdują się klamki najwyższej jakości oraz o różnorodnych wzorach. Odpowiednie komponenty oraz dobrze wyprofilowana rękojeść dla wygody użytkowania to tylko dwa z elementów, na które zwracamy uwagę.

Klamka i bezpieczeństwo

Funkcjonalna i designerska klamka do furtki powinna zabezpieczyć posesję przed wejściem niepożądanej osoby. W trosce o najwyższe bezpieczeństwo proponujemy zamek z kodem mechanicznym z klamką aluminiową, odporną na warunki atmosferyczne.

Kolejnym bezpiecznym rozwiązaniem jest montaż zamków antypanicznych, które w sytuacjach zagrożenia życia szybko i intuicyjnie otwierają drzwi lub furtkę. Samozamykacze do drzwi lub furtek pozwalają uniknąć niepotrzebnego ich otwarcia (np. gdy zapomnimy je zamknąć).

Klamki w sklepie internetowym bonmario.com

System drzwi przesuwnych – funkcjonalność i design

Drzwi przesuwne to funkcjonalny element we wnętrzach, który wyróżnia się na tle innych dodatków. Może posłużyć jako ruchome ściany do podzielenia przestrzeni lub np. jako zamknięcie szafy pod skosem. Możliwości jest wiele, o ile zagwarantujemy wolną przestrzeń, po której drzwi mogą się przesuwać.

Inne artykuły:  Cegiełki na ścianę – ciekawy pomysł na aranżację

Większość systemów drzwi przesuwnych (https://bonmario.com/dom-i-ogrod/system-drzwi-przesuwnych.html) montuje się dosyć łatwo, ze względu na gotowe zestawy komponentów w różnych stylach, pasujących do materiału, z jakiego zostały wykonane drzwi. Systemy mogą być wykonane z aluminium, stali lub tworzywa sztucznego. Dzięki temu wpasują się w dowolny styl wnętrza oraz spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i trwałości.