Site icon Wszystko do budowy domu – Portal Budowlany

GTV Axis Pro: Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

GTV Axis Pro: Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

GTV Axis Pro: Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

GTV Axis Pro to system szuflad, który ułatwia organizację przedmiotów. Jest zbudowany z trwałego materiału i ma mocną konstrukcję. System ten jest łatwy w montażu i demontażu dzięki swojej unikalnej konstrukcji. Ten system szuflad ma do zaoferowania więcej niż mogłoby się wydawać.

Systemy szuflad GTV Axis Pro – podstawowe informacje

Firma GTV uaktualniła swoją linię szuflad Axis. W taki właśnie sposób powstała kolekcja szuflad Axis Pro.

Te wyjątkowe modele wyróżniają się przede wszystkim nowoczesnym wzornictwem. Ich szerokość wynosi 14mm. Takie rozwiązanie gwarantuje elegancki wygląd. Szuflady, które posiadają cienkie boki mają więcej miejsca do przechowywania.

Kolekcja szuflad Axis Pro oferuje aż cztery różne wysokości szuflad. GTV oferuje również standardowe wysokości szuflad (wysokości 84-116-167 mm) oraz ekstra wysoką szufladę, która ma wysokość boku do 200 mm. Pozwala to na szeroki zakres możliwości aranżacyjnych w kuchni, biurze lub pokoju.

Jest to idealne rozwiązanie do każdego pomieszczenia. Możesz wybrać jeden z dwóch kolorów boków: elegancki antracyt lub biały. Długość prowadnic wynosi od 300 do 550 mm, ze skokiem co 50 mm.

Szuflady GTV Axis Pro: dlaczego warto je wybrać?

Prowadnice służą do łatwego otwierania i zamykania szuflady. Charakteryzują się również cichym zamykaniem. Ta cecha to atut, który można docenić przez cały dzień, ale przede wszystkim i w nocy.

Szuflady Axis Pro mogą pomieścić do 40 kg żywności i akcesoriów kuchennych. Możesz też zaopatrzyć się w szerokie szuflady. Możesz w nich przechowywać sypkie przedmioty w ciężkich szklanych słojach. Szuflady przydadzą Ci się w każdej kuchni ze względu na ich dużą nośność.

Systemy szuflad wewnętrznych GTV Axis Pro

Firma GTV oferuje szeroką gamę akcesoriów meblowych. Funkcjonalny design demonstruje szuflada GTV AXISPRO. Możesz dodać różne elementy, aby zwiększyć funkcjonalność i wykończenie szuflady. Elementy te mogą być wykorzystywane jako szuflady wewnętrzne. Wykonane są z aluminium, co gwarantuje trwałość. Zachowany jest minimalistyczny design elementów przy jednoczesnym zachowaniu nowoczesnego wyglądu. Szuflady są łatwe w montażu. Wystarczy dokupić dodatkowe mocowania oraz panel na froncie i jest gotowa do wykorzystania w każdej przestrzeni.

W sprzedaży można znaleźć wiele wariantów szuflad Axis Pro. Do tych szuflad dostępne są wszystkie akcesoria. Znajdą Państwo również duży wybór produktów GTV pasujących do szuflad Axis Pro, takich jak uchwyty czy podpórki.

Zapewne zastanawiasz się gdzie znaleźć produkty z serii GTV axis pro. Na bimeb.pl! To sklep, w którym z pewnością otrzymasz wszystko co niezbędne do składania mebli.

Szuflady GTV Axis Pro do przechowywania produktów

Systemy szuflad mogą być stosowane praktycznie wszędzie. Te rozwiązanie jest bardzo cenione przede wsystkim z uwagi na uniwersalność. Najczęściej stosuje się je w meblach kuchennych. Masz wiele możliwości dostosowania projektów mebli z systemami GTV.

Możesz stworzyć płytkie lub głębokie szuflady dzięki różnym dostępnym głębokościom prowadnic (system Axis Pro mierzy od 300 do 550 mm długości). Do wyboru są 4 strony i możesz zastosować szufladę o dowolnej szerokości, aby stworzyć meble kuchenne dopasowane do Twoich potrzeb.

Exit mobile version