Jesteśmy firmą o zasięgu ogólno-europejskim, tworząc konstrukcje stalowe zarówno w przestrzeni publicznej jak i dla firm prywatnych. posiadamy doświadczenie w tworzeniu nawet bardzo skomplikowanych konstrukcji w oparciu o najnowszą wiedzę i technologie. Szereg certyfikatów które posiadamy jako zakład, oraz które posiadają nasi pracownicy są dowodem naszej fachowości i profesjonalizmu.

Nasza oferta

Jako specjaliści w zakresie konstrukcji stalowych posiadamy szereg certyfikatów obejmujących zarówno kompetencje w zakresie zakładu pracy jak i naszych pracowników. Korzystamy z najnowszych technologii co sprawia że zawsze świadczymy usługi najwyższej jakości. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą:

 • Projektowanie konstrukcji stalowych
  • Inżynieria wsteczna
  • Skanowanie 3D
  • Wizualizacja 3D
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji warsztatowej
 • Produkcja konstrukcji stalowych
  • Stal nierdzewna
  • aluminium
  • kompozyty
  • hybrydowe
 • Budowa i montaż konstrukcji stalowych

W raz z projektem i wytworzeniem specjalizujemy się w budowie od zera takiego typu konstrukcji, dzięki czemu zgłaszając się do nas można liczyć na kompleksową usługę. Wykonujemy konstrukcje stalowe dla podmiotów użyteczności publicznej, developerów, inwestorów, przedsiębiorstw produkcyjnych i energetyki.

Jesteśmy producentem hal stalowych

Dla szeroko pojętego biznesu i sieci dystrybucji oferujemy konstrukcje stalowe w postaci hal stalowych. Posiadamy duże doświadczenie i wiedzę z zakresu stawiania hal stalowych zgodnie ze sztuką. Jako producent hal stalowych oferujemy pełne zaprojektowanie, wytworzenie elementów i postawienie w pełni funkcjonalnej hali stalowej gotowej do umieszczenia towaru. W ramach budowy oferujemy również pełne skanowanie 3D obiektów, oraz na wcześniejszym etapie pełne wizualizacje danej hali stalowej. Niezależnie czy będzie to hala produkcyjna, czy też hala magazynowa jesteśmy w stanie dostarczyć wysokiej jakości rozwiązań konstrukcyjnych pod konkretny projekt.

Inne artykuły:  Kruszenie gruzu, czyli recykling materiałów budowlanych

Wizualizacje 3D pozwolą w przypadku hal magazynowych ma określenie przestrzenne rozmieszczenia półek magazynowych i ustalenia tras dla wózków widłowych i pracowników. Wizualizacje pomogą w zorganizowaniu pracy magazynu jeszcze przed jego oddaniem.

Tworzenie konstrukcji stalowych wymaga nie lada doświadczenia a także wiedzy z zakresu materiałoznawstwa. Odpowiednie konstrukcja stalowa wymaga dedykowanej dokumentacji technicznej pozwalającej na sprawne naprawy a także ewentualny demontaż w przyszłości. Przy całym procesie zagwarantujemy Państwu odpowiednią dokumentacje będącą

Zaufaj profesjonalistom

Jeżeli potrzebujesz fachowych partnerów którzy od podstaw zaprojektują hale stalowe dla twojej firmy, lub inne konstrukcje stalowe to skontaktuj się z nami. Na potrzeby niezbędnych prac będziemy mieli możliwość dokonania inżynierii wstecznej która pozwoli na odtworzenie podobnych konstrukcji nawet bez użycia wcześniejszej dokumentacji technicznej. W skład naszej ekipy fachowców wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. W celu omówienia szczegółów zadzwoń, odpowiemy na twoje pytania.